Home / Obchody s nábytkem / Sconto Nábytek – akce a slevy

Sconto Nábytek – akce a slevy

Aktuální akční katalogy Sconto Nábytek najdete na této stránce, kde si je můžete v klidu projít online.

Inspirujte se a nakupujte z akčního katalogu Sconto Nábytek jednoduše on-line v e-shopu, nebo v našich prodejnách Sconto Nábytek.

Aktuální leták

Prohlédněte si náš aktuální leták a pořiďte si do svého domu či bytu stylový nábytek za skvělou cenu.

Zprávy ze Sconto Nábytek

Nákup ve Sconto Nábytek

Ceny zboží jsou smluvní a jsou uváděny vč. DPH. Nezahrnují montáž a dopravu. Zboží se prodává na základě vystavených neprodejných vzorků nebo katalogů a je dodáváno obvykle v demontovaném stavu.

Zboží si můžete ZDARMA vyzvednout na jedné z našich 8 prodejen Sconto Nábytek – stačí najít místo označené jako „výdej zboží“. Zboží si můžete vyzvednout až po jeho úplném zaplacení. V případě platby předem ukažte prosím pracovníkovi výdeje zboží vaši kupní smlouvu a zboží vám bude okamžitě vydáno. V případě, že zboží nemáte zcela zaplacené, uhraďte prosím před samotným odběrem doplatek kupní ceny na pokladně obchodního domu.

Podívejte se na seznam prodejen Sconto Nábytek

Moment, ještě váháte, proč nakoupit v Sconto Nábytek? Přečtěte si recenze.

Musím napsat, že dvoulůžko Genova (nebo tak nějak) jsme si s manželem odvezli okamžitě. Je hezké a montáž jednoduchá. Syn si vybral válendu 120 cm Keti, krásný potah. Mohu jen doporučit.Zákazník na heureka.cz, 23. 9. 2019

Koupili jsme si přes Sconto nábytek šatní skříň a noční stolek. Noční stolek v pořádku, ale šatní skříň přišla poškozená, díly co byly v jednom balíku byly přelámané, asi během přepravy. Reklamace byla vyřízena v naprostém pořádku v co nejkratší době, komunikace byla perfektní. Naprostá spokojenost. Zákazník na heureka.cz, 3. 5. 2019

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views :