Home / Obchody s nábytkem

Obchody s nábytkem

Podívejte se na vybrané obchody s nábytkem, které nabízí slevu nebo výprodej

Každý chce mít pěkný a útulný domov. Mít možnost příjemně relaxovat, pohostit návštěvu, užít si příjemné a klidné dny s rodinou.

Na to ale musí mít dům pěkně zařízený a s tím vám pomůže web BOMBA nábytek. Vracejte se k nám pravidelně, budete vědět o moderním nábytku s velkými slevami.

Vyberte si vybavení kuchyně pro pohodové vaření, sedací soupravy pro rodinné večery u televize, postele pro klidný spánek, skříně na všechny vaše šaty, botníky nebo komody na vše, co potřebujete.


Obchody s nábytkem, které nabízí slevu nebo akci

ASKO – NÁBYTEK

Sconto Nábytek

Bonami

JENA nábytek


Máme sledovat slevy i ve vašem obchodě? Dejte nám vědět!

Jestli váš obchod nemáme v seznamu, ozvěte se nám, rádi ho přidáme a budeme sledovat vaše akce, slevy a katalogy.


Zprávy o slevách na nábytek

 • Seznam jarních slev na nábytek 2020
  Také máte s příchodem jara a blížícím se létem tendence organizovat, uklízet a vyměňovat staré věci za nové? I malá změna v interiéru navozuje příjemný pocit něčeho nového a neokoukaného.
 • Kupte si zahradní nábytek se slevou až 50 %
  Nový koronavirus nám všem změnil osobní i pracovní životy. Upravil nám plány na nějakou dobu dopředu. Přestaňte snít o zájezdech do zahraničí, neutečou vám a počkají. Připravte se na příjemný čas strávený na zahradě. Posaďte se na pěkný a funkční zahradní nábytek.
 • Růžové doplňky a dekorace, které ve vašem domově navodí romantiku
  Valentýn už sice proběhl, ale to nemusí znamenat konec oslav lásky. Vytvořte ve svém domově romantickou atmosféru pomocí několika růžových dekorací nebo nábytku ve tvaru srdce. Popřípadě darujte tyto doplňky svým blízkým.
 • STAVÍME, BYDLÍME v Uherském Hradišti 2020
  O víkendu 14. – 15. března bude Městská sportovní hala v sobotu od 9 do 18 h a v neděli do 17 h sloužit jako prodejní a poradenské fórum pro všechny, co mají v plánu stavět a vylepšit si své stávající bydlení. Vstup na výstavu a doprovodný program je zdarma.
 • Black Friday 2019 obchody s nábytkem
  Co je Black Friday? Původně se tento den jmenoval Černý pátek (Black Friday), protože velký počet nakupujících zapříčinil dopravní nehody […]
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views :