O víkendu 14. – 15. března bude Městská sportovní hala v sobotu od 9 do 18 h a v neděli do 17 h sloužit jako prodejní a poradenské fórum pro všechny, co mají v plánu stavět a vylepšit si své stávající bydleníVstup na výstavu a doprovodný program je zdarma.

Pokud se zajímáte o slevy a akce na nábytek, možná vás zajímají také novinky ze stavebnictví.

Kdy:
Pátek 14.3. od 9-18 hodin
Sobota 15.3.2020 od 9-17 hodin

Kde:
Městská sportovní hala

Vstupné:
Zdarma

Stavební výstava STAVÍME, BYDLÍME v Uherském Hradišti má již 16letou tradici. A proto je vyhledávaným místem jak pro firmy nabízející vše pro stavbu a rekonstrukci, tak i pro všechny zájemce o novinky ze stavebního oboru. S čím vás seznámí firmy ve svých výstavních expozicích?

Vytápění a vzduchotechnika

Nosným tématem bude vytápění. Vyberete si z nabídky topných systémů a topných folií, solárních kolektorů na ohřev vody i solárních osvětlení, tepelných čerpadelelektrického vytápěnípodlahového topení a ochranných systémů s topnými kabely. S teplem a jeho udržením souvisí také řešení větrání s rekuperací nebo tepelná izolace.

Právě otázku tepelné i zvukové izolace na výstavě řeší rovnou tři české firmy a návštěvníci si budou si moci vybrat, která z nabízených technologií bude pro jejich dům ta nejlepší. Protože firmy se nebojí konkurence, budou zde představeny i různé systémy odstranění vlhkosti nebo klimatizací.

Informace o dřevostavbách a nízkoenergetických domech

Každá stavba musí být završena kvalitní střešní krytinou a kvalitními okapovými systémy. Odborníci vám s výběrem poradí. 

Kdo teprve o stavbě uvažuje, přivítá informace o výhodách dřevostaveb a nízkoenergetických rodinných domů. A především ženy potěší výběr kuchyňských prvků, kamenných desek a vinylových podlah, které pomohou vytvořit útulný domov

Kromě haly zaplněné výstavními expozicemi je připraven i zajímavý a poučný doprovodný program formou přednášek pro širokou veřejnost.

Připravte se na stavbu, nákup nebo rekonstrukci

V sobotu se dozvíte se „Jak na kvalitní dům po roce 2020 – podle nové legislativy“. Investice do domu je zpravidla ta největší ve vašem životě. Nabízíme vám unikátní přednášku, která vás připraví na stavbu, nákup nebo rekonstrukci.

Zasvětí vás do současných technologií a chyb ve stavebnictví. Budete vědět, jak na kvalitní dům, ve kterém se budete cítit komfortně. V druhé přednášce zjistíte, k čemu se hodí projekt a co by v něm mělo být, jak se nenechat omámit čísly, či jak na plísně, netěsnosti a tepelné mosty, které v domě nechceme. Jak mít doma teplo a zároveň vyvětráno? Co se dá při stavbě zkontrolovat? A spousty příkladů z praxe.

Ušetřete při stavbě statisíce

Taktéž v sobotu se seznámíte s „Dotacemi pro vaše úsporné bydlení“. Jedná se oaktuální nabídku podpory z programů Nová zelená úsporám a Dešťovka.

Díky chytré rekonstrukci či stavbě rodinného domu můžete ušetřit statisíce. A to nejen na provozních nákladech. Rozpočet vám vylepší dotace resortu životního prostředí z programů Nová zelená úsporám a Dešťovka. Přijďte si poslechnout, na co konkrétně můžete dotaci získat a kolik ušetříte. Poradíme vám, jak snadno o dotaci požádat a jakých chyb se vyvarovat.

Podlahové topení pro nízkoenergetické a pasivní domy

Dále po oba dva dny proběhne přednáška na téma „Podlahové topení pro nízkoenergetické a pasivní domy“ nebo jaké jsou trendy v bydlení – modulární dřevostavby.

A v neděli se uskuteční přednáška na zajímavé téma „Geopatogenní zóny trochu jinak“.  Každá z přednášek bude doplněna o diskusní dílnu s odborníky. Časový harmonogram přednášek naleznete na www.omnis.cz.

Udělejte si čas a přijďte zdarma na stavební výstavu, nakupte drobné výrobky, poraďte se s odborníky, vyslechněte si přednášky a odpočiňte si na výstavě u dobré kávy. Losujte o pravý diamant.
Víkend 14. – 15. března bude ve znamení inspirace na vylepšení vašeho stávajícího bydlení.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views :