Home / Obchody s nábytkem / Bonami – slevové kupóny a akce

Bonami – slevové kupóny a akce

E-shop s bytovými doplňky a nábytkem Bonami představuje každý den originální kolekce designerů a značek.

Tým stylistek denně hledá ty nejkrásnější věci pro bydlení a život, které jsou následně představeny v časově omezených kampaních. Co si pod tímto slovním spojením představit? Navštivte stránky Bonami.cz a podívejte se sami. Čtěte také jejich inspirativní magazín.

Aktuální akční katalogy Bonami najdete na této stránce, kde si je můžete prolistovat z pohodlí domova. Aktuálně nejsou k dispozici žádné akční slevy.

Zprávy z Bonami

„Dle Heureka.cz je Bonami obchod, se kterým jsou zákazníci spokojení.“

Společně s kupní cenou je kupující povinen zaplatit prodávajícímu také náklady spojené s balením a dodáním zboží ve smluvené výši. Není-li uvedeno výslovně jinak, rozumí se dále kupní cenou i náklady spojené s dodáním zboží.

V případě platby na dobírku je kupní cena splatná při převzetí zboží. V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná do 3 dnů od uzavření kupní smlouvy.

V případě bezhotovostní platby je kupující povinen uhrazovat kupní cenu zboží společně s uvedením variabilního symbolu platby. V případě bezhotovostní platby je závazek kupujícího uhradit kupní cenu splněn okamžikem připsání příslušné částky na účet prodávajícího.

Podívejte se na seznam prodejen Bonami

Moment, ještě váháte, proč nakoupit v Bonami?

Výborná kvalita objednané kabelky, která odpovídala uvedeným údajům a parametrům zveřejněných na webových stránkách.Zákazník z heureka.cz, 6. 8. 2019

S nákupem jsem velmi spokojená, delší doba dodání mi nevadila, naopak. Byla jsem ráda, že si mohu vše doma připravit – vymalování, výměnu nábytku a nachystat místo pro novou sedací soupravu. Malé překvapení byla barva, ale protože fotím a fotky upravuji, vím nabídka bývá zkreslená. Na fotce je potah světlejší, než ve skutečnosti. Po rozbalení jsem zajásala – tmavší barva je zářivější a opravdu líbivější. Sedačka je pohodlná, kvalitní, čas ji prověří. Obchod ráda doporučuji. Děkuji tímto za príma nákup. Zákazník z heureka.cz, 12. 4. 2019

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views :